Recenzja MYM Fans dla twórców + BEZPŁATNA promocja dla twórców MYM

MYM.Fans to prywatna sieć społecznościowa, wyprodukowana we Francji. Pozwala osobom publicznym – modelkom, wpływowym osobom na monetyzację ich treści i zarabianie pieniędzy.
Opierając się na danych SimilarWeb, MYM.Fans jest drugą stroną (na podstawie odwiedzających witrynę) po OnlyFans w tej branży o najwyższym tempie wzrostu i uzyskała duży ruch z najbogatszych krajów w Europie. Ma jedne z najlepszych warunków w tej branży i najwyższy współczynnik konwersji (od konwersji obserwujących IG / Twittera do płatnego subskrybenta) w Europie i jako jedyni w tej branży akceptują PayPal od kupujących. NOWOŚĆ: Akceptują również płatności kryptograficzne od kupujących, dzięki czemu jako twórca zdobędziesz jeszcze więcej kupujących.
💸 Pomogliśmy (amatorskim i profesjonalnym) modelkom takim jak Ty zarobić co miesiąc tysiące dolarów. Skorzystaj z naszego linku polecającego MYM Creators, a otrzymasz BEZPŁATNĄ promocję DOŻYWOTNIĄ w różnych mediach społecznościowych, porady i przewodniki naszej agencji, aby zmaksymalizować przychody i odnieść sukces w MYM. Najlepsza rzecz? Nic Cię to nie będzie kosztować, po prostu skupiasz się na treściach dla swoich fanów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzebnej pomocy jesteśmy zawsze dostępni – aby pomóc Ci zmaksymalizować zarobki (nawet modelki bez doświadczenia mogą zarobić dobre pieniądze).
Niektóre modele zaczęły zarabiać nawet znacznie więcej pieniędzy niż na innych platformach, podczas gdy niektóre modele korzystały z innej platformy razem z MYM Fans, a także podwoiły przychody.
Twoja stopa udostępniania wynosi do 90%. Za abonamenty dostajesz 75%, za sprzedaż prywatną 80%, a za napiwki 90%. Jeśli zdobędziesz wystarczającą liczbę subskrybentów (aktywność na platformie), otrzymasz nawet premie za wyniki i dodatkowe procenty dodane do Twojego dochodu (abyś mógł otrzymać najwyższy wskaźnik udziału w branży i zmaksymalizować swoje zarobki).
Jako model możesz z łatwością zarobić ponad 1000 € (około 1200 USD) miesięcznie jako starter w tej branży (jeśli codziennie publikujesz co najmniej jedno zdjęcie / film). Możesz także promować się w mediach społecznościowych, umieszczając link w biografii i publikując zdjęcia i używając hashtagów, takich jak #mymfans #mymfan #mymgirl #mymgirls i kilka innych opartych na Twoim zdjęciu.
⭐ Przewiń w dół, aby zobaczyć wskazówki, jak osiągnąć sukces z MYM i jak łatwo awansować również samemu ⭐
My (Agencja InstaDown9) oferujemy również zarządzanie kontem abonamentowym za niewielką kwotę (a nawet za darmo, jeśli użyjesz naszego linku, jeśli masz ponad 10 000 obserwujących w mediach społecznościowych).
Minimalna opłata wynosi tylko 50 € (około 60 $), którą możesz łatwo osiągnąć przy niektórych zajęciach. Możesz ustawić otrzymywanie płatności dwa razy w tygodniu, raz w tygodniu, dwa razy w miesiącu lub raz w miesiącu. Możesz otrzymywać płatności na swoje konto bankowe lub PayPal, to zależy od Ciebie.
Oferują ochronę prawną i własność intelektualną, całodobową pomoc e-mailową (najszybszą w tej branży), a w celu maksymalizacji Twoich dochodów mają algorytmy optymalizacji przychodów, ponieważ Twoje zdjęcia będą pokazywane osobom zainteresowanym podobnymi osobami jak Ty.
Mają również katalog, w którym kupujący mogą znaleźć Twój profil według słowa kluczowego związanego z Tobą (na przykład czy Twoja jest szczupłą dziewczyną, a ktoś szuka chudej dziewczyny, może Cię znaleźć, wpisując to słowo kluczowe w wyszukiwaniu), więc upewnij się, że używasz maksimum ilość hashtagów związanych z Tobą (również na przykład kolor włosów – blondynka, brunetka lub inne szczegóły na Twój temat). Nie masz nic do stracenia.

➡️  DOŁĄCZ TERAZ JAKO MYM CREATOR (NIC DO STRATY, ŻADNEJ UMOWY).

⭐ Po utworzeniu konta MYM Creators za pomocą naszego linku tutaj, możesz skontaktować się z nami pod adresem info@instadown9.com, a my pomożemy Ci w BEZPŁATNEJ promocji na wielu kanałach, a także bezpłatne wskazówki, jak ulepszyć swój profil i zwiększyć zarobki na MYMfans.
⭐ Upewnij się, że dodałeś link do MYM.fans w swoim profilu społecznościowym (lub na przykład do swojego Linktree).
⭐ Nie zapomnij dodać zdjęć i filmów (więcej, tym lepiej), zanim zaczniesz zdobywać subskrybentów. Mogą być bardzo atrakcyjne, ale nagie części muszą być nagie (dla publicznych), w przypadku zdjęć prywatnych (nieostre dla osób niebędących subskrybentami) możesz pokazać wszystko.
⭐ Przeprowadzaj również weryfikację tożsamości, aby uzyskać plakietkę weryfikacyjną i inne korzyści, w tym promocję bezpośrednio dla użytkowników na ścianach.
⭐ Upewnij się, że publikujesz zdjęcia w mediach społecznościowych (Instagram) i używaj hashtagów związanych z MYM, na przykład #mymfans #mymfan #mymgirl #mymgirls #mymmodele #mymmodel #mymmodels #meetyourmodel oraz hashtagi związane ze zdjęciami, aby ludzie widzieli Twój profil i Subskrybuj. Możesz użyć do 30 hashtagów na Instagramie (i tak maksymalnie 20 sugerowanych).
⭐ Gdy masz wystarczająco dużo zdjęć na Instagramie, zacznij obserwować obserwujących na Instagramie mym_fans, aby odzyskać kilku obserwujących + kupujących.
⚠️ Modelki, które inwestują swój czas w publikowanie treści co najmniej trzy cztery razy w tygodniu, mają duże szanse na sukces i możliwość zarobienia większych pieniędzy niż w zwykłej pracy (w krótkim okresie kilku tygodni).
❗ Jeśli korzystasz z linku polecającego MYMfans, jak podano powyżej, zawsze możesz skontaktować się z nami, a my pomożemy Ci odnieść sukces BEZPŁATNIE (poprowadzimy Cię, jakiego rodzaju treści postów, jakich zdjęć użyć do zdjęcia profilowego, opisu i wielu innych rzeczy). Jeśli jesteś gotowy zainwestować trochę czasu, przygotuj się na zarobienie niezłych pieniędzy.
To jest bezstronny przegląd MYMfans, przegląd twórców MYMfans. Ponieważ uczestniczymy w ich programie MYM Ambassador, jesteśmy w stanie poświęcić nasz czas, aby pomóc Ci uzyskać lepsze wyniki = lepsze zarobki i współpracować z Tobą, aby zmaksymalizować wyniki na platformie MYM Fans. Jeśli poważnie podchodzisz do tej pracy i chcesz poświęcić jej trochę czasu, jesteś absolutnie we właściwym miejscu. Poświęcając czas na tworzenie wysokiej jakości treści, na pewno odniesiesz sukces. Dziewczyny, które nie zarabiają dużo na tych platformach, to zazwyczaj dziewczyny, które nie chcą poświęcać czasu na sukces i chcą szybko zarobić ogromne pieniądze. Widzimy, że recenzje MYMfans (MYM Fans Reviews) są bardzo pozytywne, a ta platforma ma najlepsze recenzje w branży (na podstawie TrustPilot).

Use our links for registration on the platforms, contact us and we will guide you to success for FREE 🚀

X